"AUTORKA SI VYBÍRÁ KNIHOBUDKY"

Kromě psaní taky ráda cestuju a tak jsem se rozhodla pro takový menší projekt. Během svých výletů po České republice si vyberu vždy jednu knihobudku a vložím do ní podepsaný výtisk své knihy. Každý měsíc jedna knihobudka. Místo musíte uhádnout podle fotografie. Tak to sledujte, třeba budu právě někde poblíž. A pokud ji najdete, nezapomeňte se pochlubit, ať víme, kde skončila.


5. února 2024 se soutěží o výtisky první knihy série HRDINKY BUDOUCNOSTI. 

Stačí naladit rádio HANÁ, SKYROCK nebo METROPOL :)


Nyní je v přípravě druhá kniha série Hrdinky budoucnosti. S ní souvisí i soutěž níže. 

A konečně se taky můžete podívat, jak bude obálka chystané knihy vypadat. 


SOUTĚŽ UKONČENA. V PŘÍPADĚ VYHLÁŠENÍ DALŠÍHO KOLA SLEDUJTE STRÁNKY.


Článek si můžete zde.


Několik fotek ze křtu knihy

který proběhnul 8. září 2023 v knihovně v Libochovicích. Úlohu kmotra zastal starosta města Vladislav Zůna. Všechno proběhlo, jak mělo a já děkuji všem zůčastněným. Doufám, že se znovu sejdeme při křtu druhé knihy, která se brzy začne chystat.


Křest knihy

29.6.2023

Léto je hektické období plné nejrůznějších aktivit, takže si ho všichni užijte. Když je krásně, sluníčko hezky svítí a hřeje, nutí nás to být venku, jet k vodě, vyrážet na výlety po okolí, nebo vyrazit někam dál za exotikou. Já léto miluju a přeju si, aby vydrželo co nejdéle, ale věčně to nebude. Tedy určitě ne tady u nás.  Proto jsem křest svojí knížky naplánovala až na září, když se dny začnou krátit a na dveře začne nesměle klepat podzim. To už zase přemýšlíme, kam bychom se schovali před nepříznivým počasím a kde bychom si ukrátili čas. Takže co třeba zajít do libochovické knihovny a dát si trochu šampusu? 

Vítání jsou všichni!


E-kniha

22.5.2023

V současnosti je moderní netahat s sebou těžké knihy, ale pohodlně si je nahrát do tabletu, mobilu nebo čtečky knih. Do jednoho malého zařízení se vměstná spousta zajímavých publikací, stovky příběhů, tisíce pocitů a dojmů z právě přečtených řádků. Já osobně jsem zastáncem staré dobré, papírové knížky, záložek a listování. Ale i tak musím jít s dobou, takže už brzy si na těchto stránkách budete moct zakoupit elektronickou verzi Hrdinek budoucnosti.