RECENZE A REAKCE ČTENÁŘŮ

Nevěděla jsem, co od příběhu čekat, dostala jsem toho mnoho, prostě jsem nadšená. Navíc se kniha čte sama. Ke všemu má příběh tolik vrstev, že by mohl zaujmout i čtenáře, kteří si na sci-fi zase tolik nepotrpí.

CELÁ RECENZE ZDE


"Kniha krásně pracuje s myšlenkou pacifismu a nepoužívání zbraní. V tomhle ohledu jsem zastáncem samotné hlavní hrdinky. Její vnitřní boj ohledně toho kým se stala je o to zajímavější.
Pro fanoušky romantických linek mohu říct, že ani to nezklamalo. Nečekejte ale nějakou horečnatou vášeň. Spíše vyzrálé vztahy a slow burn s kupou zvratů... "

CELÁ RECENZE ZDE"Upřímně, mě kniha neskutečně bavila, a dokonce mě překvapilo, s jakou lehkostí a napětím, jak se bude vyvíjet další děj, jsem knihu četla. Sice některé situace byly krapet předvídatelné, ale zbytek děje - vlastně i ty předvídatelné části - mě dostaly do kolen. Napětí, romantika a hlavně ta vidina jiného světa, než ve kterém žijeme, mě opravdu nadchla, klobouk dolů."

Kateřina, 20


Co se týče Sci-fi příběhů, nedá se říct, že bych byla jejich příznivcem. Kdybych si měla vybrat knihu ze všech žánrů, tak jsem si celkem jistá, že sci-fi by bylo až někde ke konci. Každopádně tato kniha mě tak zaujala anotací, že jsem si řekla, že musím udělat výjimku. A udělala jsem moc dobře!

CELÁ RECENZE ZDE


"...já jsem z té knížky opravdu hotová. Potřebuji další díl! Tohle byl opravdu úžasný zážitek, nic bych na té knížce neměnila, vůbec nic, ani pomalejší začátek, protože bez něj by to nedávalo smysl. Tohle od knížky očekávám, že na ni budu myslet, aniž bych ji zrovna četla...

Kristýna, 21 let


"Musím se přiznat, že tento žánr není zrovna to, co běžně čtu a zpočátku mě to tolik nebavilo, ale jak se děj začínal rozjíždět, tak mě to opravdu chytlo a od půlky jsem to doslova zhltla na jeden zátah. Doufám, že se brzy dočkám pokračování. Super čtivý styl psaní a to se mi moc líbilo - dobře se mi četla."

Alena, 44 let


Kniha mě bavila! Cornelie mi hned od začátku padla do oka, a i díky tomu se mi knížka četla tak dobře. 🥹 Autorka nám dala příběh, který nemusí být tak nereálný, což je svým způsobem děsivé. Ale tím se nemění nic na tom, že příběh je skvělý. Kniha je tak čtivá a příběh poutavý, že než se nadějete, jste na konci a budete žádat pokračování. 

CELÁ RECENZE ZDE